Wielka premiera! Guayusa Pachamama Energia i Terere już dostępne!

2020-10-28
Wielka premiera! Guayusa Pachamama Energia i Terere już dostępne!

Za oknem piękna, złota jesień, a my nie zwalniamy tempa. Do naszej oferty weszły właśnie dwa kolejne produkty Guayusa Pachamama! Stale powiększający się asortyment marki świadczy o rozwoju, który umożliwia zaufanie naszych Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami Guayusa Pachamama Energia i Terere!

Guayusa Pachamama Energia – energetyzująca siła natury

Guayusa Pachamama Energia to propozycja stworzona z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowego pobudzenia i nie chcą przy tym rezygnować z najwyższych standardów. Guayusa Energia to połączenie najwyższej jakości ekologicznej guayusy pochodzącej z plantacji w Ekwadorze z organiczną trawą cytrynową oraz guaraną, także z uprawy organicznej. Produkt nie zawiera żadnych składników syntetycznych - wykorzystane do produkcji aromaty również są w pełni naturalne. Guayusa Energia zapewnia wysoką dawkę kofeiny, co przekłada się na mocny i długotrwały efekt pobudzenia. Orzeźwiający, kwaskowaty smak zapewnia przyjemne doznania smakowe i sprawia, że napar można przygotować zarówno na ciepło, jak i na zimno. Co więcej, dzięki obecności trawy cytrynowej w składzie suszu, może on pozytywnie wpływać na regulację procesów metabolicznych i poziomu cholesterolu.

Guayusa Pachamama Terere – przypomnij sobie lato!

Guayusa Terere to propozycja idealna dla wielbicieli chłodnych naparów. Tym razem pyszna i delikatna w smaku guayusa połączona została z trawą cytrynową i miętą. Składniki te, oprócz orzeźwiającego charakteru, zapewniają pozytywne dla zdrowia efekty. Trawa cytrynowa wspiera metabolizm i odporność, zaś mięta łagodzi niestrawności, ma działać także antybakteryjnie i przeciwwirusowo. Z suszem Guayusa Pachamama Terere możesz wyczarować naprawdę wspaniałe napary. Wykorzystaj wodę, kostki lodu, zioła i owoce lub ulubiony sok owocowy, a przekonasz się, jak wiele twarzy może mieć guayusa! Przyjemne orzeźwienie i pobudzenie sprawi, że przypomnisz sobie długie letnie dni i wprawisz się w doskonały nastrój. Gorąco zachęcamy do przetestowania nowych produktów Guayusa Pachamama!

Guayusa Pachamama prezentuje dwa nowe produkty.

Polecane
Guayusa Pachamama Energia 250gGuayusa Pachamama Energia 250g
39,10 zł59,90 zł156,40 zł / kg
Guayusa Pachamama Terere 250gGuayusa Pachamama Terere 250g
59,38 zł59,90 zł237,52 zł / kg
pixel