Guayusa Pachamama Menta Limón. Nowy smak już dostępny!

2020-09-30
Guayusa Pachamama Menta Limón. Nowy smak już dostępny!

Niedawno pojawiła się zupełnie nowa wariacja smakowa ekologicznej guayusy naszej marki. Pachamama Menta Limón to unikalne połączenie ekwadorskiej odmiany ostrokrzewu z orzeźwiającym smakiem mięty i cytrusów. Jak sprawdza się ten niecodzienny miks? Zapraszamy do lektury!

Guayusa Pachamama Menta Limón – co zawiera i jak smakuje?

Jak zapewne już wiecie, ilex guayusa to bliska krewna yerba mate. Choć obie rośliny zawierają naturalną kofeinę, a ich listki doskonale sprawdzają się jako składnik pobudzającego naparu, guayusę wyróżnia znacznie łagodniejszy smak pozbawiony nuty goryczki. To właśnie dzięki swemu delikatnemu charakterowi, guayusa tak dobrze łączy się z naturalnymi dodatkami. W premierowej Pachamama Menta Limón, prócz samego ostrokrzewu znajdziemy zioła i owoce z organicznych upraw. Mięta wprowadza do całości szlachetną nutę doskonale pasującą do roślinnego aromatu guayusy. Kompozycję uzupełniają trawa cytrynowa i skórka cytryny o wspaniałym rześkim charakterze. Zbilansowany miks z pewnością zadowoli fanów delikatnych naparów przy jednoczesnym dużym potencjale pobudzającym. Pachamama Menta Limón jest po prostu wyśmienita!

Guayusa Pachamama Menta Limón – właściwości i wpływ na organizm

Guayusa to nie tylko spora dawka naturalnej kofeiny. Napary na bazie ekwadorskiej odmiany ostrokrzewu cechują się dużą zawartością witamin i minerałów i doskonałym potencjałem antyoksydacyjnym przekładającym się na wzmocnienie odporności. Co więcej, zawiera l-teaninę, która przyczynia się do stymulacji fal alfa w mózgu i poprawę pamięci oraz koncentracji. Warto wspomnieć też nieco o samych dodatkach. Trawa cytrynowa wykazuje działanie antybakteryjne i uspokajające. Ponadto pomaga łagodzić bóle mięśniowe. Mięta zawiera przeciwutleniacze i wspiera układ trawienny. Ostatni ze składników, skórka cytryny, wydaje się niepozorna. Tymczasem, ma w sobie nawet do 10 razy więcej witaminy C niż miąższ tego owocu! Jak sami widzicie, Pachamama Menta Limón to nie tylko wspaniałe walory smakowe i ogromny potencjał pobudzający, lecz także szereg właściwości prozdrowotnych. Musicie jej spróbować!

Polecane

Guayusa Pachamama Menta Limón – organiczna z miętą i cytryną – 250g

Guayusa Pachamama Menta Limón – organiczna z miętą i cytryną – 250g

58,41 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 41,57 zł/1szt.Cena regularna 59,90 zł brutto/1szt.(233,64 zł / kg brutto)
Guayusa Pachamama Menta Limon 25g - z organicznym certyfikatem

Guayusa Pachamama Menta Limon 25g - z organicznym certyfikatem

4,88 zł brutto/1szt.(195,20 zł / kg brutto)
pixel